6 powodów, dla których warto nosić nieśmiertelnik

0
334
6 powodów, dla których warto nosić nieśmiertelnik

Wykorzystanie nieśmiertelnika jest nieograniczone i wcale nie musi być zarezerwowane tylko i wyłącznie dla żołnierzy. Ten charakterystyczny produkt dla wielu miłośników militariów jest wymarzoną biżuterią, którą np. mężczyźni mogą bezkarnie nosić na szyi. Oczywiście sięgają po niego również kobiety, gdyż wojskowy i surowy charakter nieśmiertelników czyni je idealnym dodatkiem do niektórych stylizacji, np. do skór czy kolorów moro.

Istnieje wiele sposobów na to, aby wykorzystać nieśmiertelnik z polskimi znakami, ale dla samego zamawiającego często od użycia nieśmiertelnika ważniejsza jest jego zawartość, czyli wybita treść. Dla osób żyjących w Polsce bardzo często nie tylko samo imię czy nazwisko zawiera polskie znaki – jeśli chce się na nieśmiertelniku mieć motto w polskim języku, wybicie znaków z rodzimego alfabetu będzie niezbędne. Engrave.pl jest jedyną firmą oferującą wybijanie nieśmiertelników z polskimi znakami.

Pomysły na wykorzystanie nieśmiertelnika z polskimi znakami od Engrave.pl

Pomysły na wykorzystanie nieśmiertelnika z polskimi znakami od Engrave.plSposobów na wykorzystanie jest wiele i osoby bardziej kreatywne z pewnością będą w stanie wymyśleć niecodzienne zastosowanie dla tej sprawdzonej od wielu dekad wojskowej metody identyfikacji żołnierzy. Najpopularniejsze zastosowania obrazuje poniższa lista:

  1. uzupełnienie stylizacji – nie tylko militarnej;
  2. podarunek/prezent dla osoby zafascynowanej militariami;
  3. identyfikator dla zwierzęcia;
  4. prezent dla żołnierza – w polskiej armii żołnierze nie otrzymują nieśmiertelników, więc jest to dla nich doskonały sposób na podkreślenie swojej przynależności do armii w sposób widoczny także poza służbą;
  5. identyfikator z danymi medycznymi jak np. grupa krwi, osoba do kontaktu itp.
  6. zastosowanie w dekoracjach, aranżacjach, dodatkach wnętrzarskich, rękodzielnictwie, zdobieniach, akcesoriach, gadżetach itp.

Oczywiście bardzo ważnym jest również to, co znajduje się na takim nieśmiertelniku oraz technologia jego wykonania. Decydując się na nieśmiertelniki z polskimi znakami od Engrave.pl zamawiający ma pewność, że produkt dotrze na czas i w nienagannym stanie. Zastosowane materiały gwarantują zaś długą żywotność i trwałość produktu, dzięki czemu klienci mogą cieszyć się zakupem przez wiele lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj