Przewozy osób i paczek z Polski do Holandii i z powrotem

0
134
Przewozy osób i paczek z Polski do Holandii i z powrotem

Jesteśmy firmą świadczącą usługi przewozu osób i paczek z Polski do Holandii i z Holandii do Polski. Busy z Holandii do Polski to zazwyczaj te same samochody, które jechały do Holandii. Od 2007 roku, kiedy zniesiono kontrolę na granicach wewnętrznych między państwami grupy Schengen do Holandii wyjechało około 100 tysięcy Polaków, którzy dalej związani są z rodzinnym krajem i często podróżują. Wyszliśmy im naprzeciw i zorganizowaliśmy przewozy zarówno osób jak i paczek.

Czym charakteryzują się nasze busy?

Busy Polska – Holandia to samochody najwyższej klasy spełniające wymogi bezpieczeństwa i komfortowej jazdy. Na terenie Polski zapewniają dostęp do bezprzewodowego internetu. Wyposażone są w instalację elektryczną 230 V. Każdy pasażer ma możliwość przygotowania gorącej kawy lub herbaty. Każdy fotel wyposażony jest w pasy bezpieczeństwa oraz w regulację jego ustawienia. Przy każdym fotelu jest indywidualnie sterowane oświetlenie. Poza tym busy są wyposażone w klimatyzację.

Busy realizujące przewozy do Holandii wyposażone są w GPS. Dzięki nawigacji satelitarnej zarówno w drodze do Holandii jak i do Polski bez problemu kursują w systemie door to door czyli od drzwi do drzwi. Warunkiem sprawnej organizacji pracy w takim systemie jest podanie dokładnego adresu podczas rezerwacji biletu.

Busy do Holandii obsługiwane są przez doświadczonych kierowców, którzy muszą udokumentować swoje doświadczenie zawodowe, Ponadto wymagany jest od nich kulturalny sposób bycia w stosunku do pasażerów. To oni starają się, aby zarówno dojazd do Holandii jak i odbiór pasażerów z Holandii odbywał się terminowo.

Paczki do Holandii – jak organizujemy ich transport?

Paczki do Holandii nigdy nie są przewożone razem z pasażerami. Przewożone towary są zabezpieczane, aby dotarły do adresata w nienaruszonym stanie. Paczki nie mogą zawierać przedmiotów zagrażających bezpieczeństwu osób mających z nimi styczność bądź uszkodzić lub zniszczyć inne przesyłki, albo pojazd, którym są przewożone. Nie mogą też zawierać środków odurzających i narkotyków.

Sprawdź ofertę na http://bus-holandia.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj